| hegemon88676 a întrebat:

Ce e cu funda? Va rog, raspunsuri rapide!

Răspuns Câştigător
| sherlock a răspuns:

Cu funda marchezi cel mai bun raspuns primit.

1 răspuns:
| мαddยtรรα a răspuns:

Cand cineva da un raspuns foarte bun, inseamna ca trebuie sa-i dai funda nu stiu cum sa-ti explic, dar o sa incerc happy.
deci de exemplu, raspunsul meu este cel mai bun! si presupui ca eu sunt castiggatoarea, dar daca, vezi mai jos un raspuns mai bun decat al meu :* ii dai acestuia o funda...
auzi:*. daca nu intelegi ce am vrut sa zic, mai sus, te rog puppy dog eyes. trimite`mi un mesaj, ca sa-ti explic cum trebuie:*.
pupici:*. funda>big grin