| werewolfbruno a întrebat:

Ce e Reiki?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare a fi o boala, si e clar ca iti afecteaza capacitatea de a tasta happy

| 1dintrevoi a răspuns:

O practica magica nenorocita, care te baga in belele. Se ascunde sub titulatura "tehnica de vindecare". Haha! Am practicat asa ceva si cu greu am reusit sa scap de efectele ei negative. La inceput totul e miere, cand te dezmeticesti iti vine sa-ti iei zilele. Feriti-va de asa ceva! Fenomenul e in floare, o sa-i gasiti peste tot pe acesti "maestri". Or sa va spele creierul cu vorbe frumoase si cand veti da de greu va vor spune ca voi sunteti de vina. Nu va cer sa ma credeti pe cuvant...va cer sa va respectati pe voi si sa va informati pe bune inainte de a incepe sa credeti in astfel de practici. Sunt multe de spus, multe povesti pe internet...fiti cu ochii in patru! Pot raspunde la orice intrebare legata de acest subiect. Numai bine!

| werewolfbruno explică:

Eu am probleme cu tastatura!

| Johnweed a răspuns:

Reiki? Reiki, este o veche dar si folisita Tehnica de canalizare a energiei noastre, a energiei ce o purtam in noi! Cica prin ea poti caracteriza oamenii de la distanta dar prin privirea ta, dar si de ai controla in anumite decizii ce vor sa le ia acestia! Nustiu prea multa sa-ti povestesc dar da un search pe wikipedia si o sa aflii tot ce vrei sa stii! Bafta happy

Întrebări similare