| roIntrebari a întrebat:

Ce este de fapt Creditcoop.Am primit mesaj pe telefon ca figurez cu dibite restante si sa plătesc,dar eu nu am nicio tangență cu banca, card de credit sau ceva abonamente.Ma puteti ajuta? Va rog

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

Mesajele de genul asta nu se dau prin telefon ci se trimit prin posta cu specificatii in regula.
Mai mult ca sigur facatura, escrocherie.

2 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

Https://ro.wikipedia.org/wiki/Creditcoop

Asta este Creditcoop.

| GlowingShadow a răspuns:

Daca nu ai cont la ei, cel mai probabil e o scamatorie. Vorbeste cu un reprezentant oficial al bancii sa te asiguri. Probabil iti va confirma ca mesajul e o inselatorie, si n-ai nici o treaba cu ei.