| msil3 a întrebat:

Ce este legitimatia de concurs mi-au dat-o la facultate dupa ce m-am inscris... Sper ca nu e ceva admitere ca eu m-am interesat si e cu dosar...la politehnica

Răspuns Câştigător
| madness2021 a răspuns:

Eu m-am inscris anul trecut la politehnica si am primit la fel ca tine o legitimatie de concurs. Dar anul trecut pe baza acelei legitimatii am dat admiterea. Din cate stiu anul acesta nu se mai da admitere la nici o facultate din cadrul politehnicii deci acea legitimatie probabil este doar sa ateste ca te-ai inscris la ei. Succes!

1 răspuns: