| anonim_4396 a întrebat:

Salut, m-am inscris la Universitatea Vasile Alecsandri Bacau la facultatea de stiinte la profilul informatica.

Dosarul a fost validat si am primit legitimatia de concurs.
Numai ca, in aceasta legitimatie de concurs scrie ca "Prin simpla prezenta atesta faptul ca "eu", sunt inscris la concursul de admitere" si nu inteleg, eu trebuie sa ma duc acum la Universitate sau trebuie sa astept data de 21 luna asta ca sa apara lista candidatilor admisi si dupa pe 22-24 sa merg la universitate?

2 răspunsuri:
| Alive99 a răspuns:

Trebuie sa apara lista.Pur si simplu ti-a trimis confirmarea ca ai fost inscris.
Totusi este destul de ciudat, ma baga putin jn ceata, nu ar fi rau sa intrebi un cadru didactic.

| AMBlack a răspuns:

Suna la secretariatul lor, gesesti numarul pe site si sunt foarte ok, din cate stiu eu lista cu cei admisi a aparut, trebuie sa cauti dupa numarul de legitimatie.