| pissy90sb a întrebat:

Ce este un plic timbrat autoadresat, de unde il cumpar si care ar fi pretul? imi trebuie pentru inscriere la licenta. mersi

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il cumperi de la un oficiu postal, il timbrezi si la Destinatar scrii numele, prenumele si adresa ta completa(localitate, strada, numar, judet si codul postal al localitatii ori strazii tale). Succes si numai bine!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Mai vrei sa dai si licenta, si tu esti varza...nu stii nici ce inseamna plic autoadresat! chiar numele iti spune! vai de...