| Senea a întrebat:

Ce exercitii fizice imi propuneti pentru a alerga rapid la 100 metri?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Pe langa antrenamentele specifice pentru. atletism iti recomand exercitii cu haltere (nu gantere) pentru principalele grupe de muschi, exercitii care care iti vor conferi forta de explozie necesara in probele de viteza. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com

| R0Tr0II a răspuns:

Inot