| katalinakarina a întrebat:

Ce face vrejul magic de la farmerama? Cu ce ajuta el?batting eyelashes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Începând cu nivelul 22 de joc pe harta voastră apare Renzo, care supraveghează norii și locul unde voi aveți posibilitatea de a expune itemurile voastre.

Pentru a avea acces la această zonă este necesar să îndepliniți campania agricolă cerută la Cooperativa din oraș. Finalizați această campanie și veți primi bobul magic din care va apărea vrejul magic ce vă înalță până la nori.

În vârful vrejului, lângă dragonul care veghează asupra parcului suspendat, se află un buton care vă va deschide paginile de ajutor ce conțin informații despre parc.

| esgh a răspuns:

Pe vrej de pot pune diferite obiecte de decor

| predaalex02 a răspuns:

Nici eu nu sunt sigur dar am inteles ca el iti da loc de parcele si iteme unde e cioara aia renzo big grinbig grinbig grinbig grin