| Zbarr a întrebat:

Vroia.m sa va intreb cam cu cat as pute.a da un cont de farmerama lew 76. contul contine o multime de cotete, cartierul mestesugaresc lev 3 iar baharama lev 16, mai am deschis vrejul magic desfacut (4 norisori), parc deschis fuulll iar in plus contul are 1.000.000 gologanihappy
Cam care ar fi pretul unui asemenea cont? ...ms fain!

2 răspunsuri:
| razvanme87 a răspuns:

Daca il dai pe 1 leu il cumpar eulaughing))

| Zbarr explică (pentru razvanme87):

Prietene nu ti'am cerut sa faci mistowinking. fara suparare dar cand mai postezi raspunsuri, incearca sa nu dai unul de 1 leuwinking pentru ca cei care citesc raspunsurile tale te vor considera o persoana de 2 banihappy