| denyy a întrebat:

Ce faceti atunci cand va simtiti stresati si plictisiti?

Răspuns Câştigător
| eyline a răspuns:

Ascult melodiile mele preferate si ma gandesc la lucruri frumoase...

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cant.

| marsy a răspuns:

Vreau sa vb cu cineva la telefon. sau sa ies din casa singura sau cu vreo prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc. Tot timpul gasesti carti bune, reviste interesante..., doar timp sa ai...
Poti sa inviti o prietena la tine; eu ma bucur cand imi vin prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica....la maxim...nu manelehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mă relaxez, ascult muzică și văd partea plină a paharului.
Pa, pa.

| vidiuta a răspuns:

Ce pot sa fac decat sa citesc ceva interesant ori de pe net ori o carte. Dar pentru mine cea mai buna metoda de relaxare este muzica indiana.

| militaru13 a răspuns:

La stres reactionez intr-un mod placut, incep sa cant, la orga, la pian, la acordeon, la flaut, la nai, la vioara, la chitara, la tobe, si la voce. Bineinteles cand am totate aceste instrumente la indemana, in rest cer permisiunea comandantului, de a executa un zbor. Dupa care ma urc in MIG-21 Lancer, si zbor, ma scapa de stres instantaneu.