| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce fel de exercitii favorizeaza cresterea poftei de mancare?

5 răspunsuri:
| xtreme95 a răspuns:

Pe scurt: Toate!
Problema de obicei e starea de spirit.Fa un stretching(10min)dimineata si seara sa ai o stare generala mai buna.
Alearga(cu cineva sau un caine ca sa ai un moral mai ridicat)
Da-te cu rolele cu bicicleta.(seteaza cateva obiective)
Incearca sa ai o norma minima pe saptamana si tot ce faci peste sa fie ca si un bonus.(O rutina scurta ajuta la disciplina)

| VladLungu a răspuns:

Eu alerg de 3 ori pe saptamana si manc aproape dublu ca atunci cand nu alergam, deci, eu zic alergarea.

| NCN a răspuns:

Faza cu inotul e buna sunt pentru, dupa ce inot cateva ore sunt rupt daca nu pap ceva simt ca pusca tot in mine big grin

| valibb a răspuns:

Fitness, culturism

| dianushka00000000000001 a răspuns:

Dupa innot sigur ai pofta de mincarebig grin
Daca nu ai pofta de mincare poti sa iai din farmacie diferite vitamine care te asigur ca sjutawinking