| pyxye a întrebat:

scuzati categoria, dar am auzit ca se gaseste in farmacii kavit, care ajuta la cresterea poftei de mancare, puteeti sa imi spuneti cateva detalii despre ele si cam cat costa? multumesc :*

2 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Am luat acum un an sau doi si chiar si-a facut treaba.De obicei stiu ca se lua o tableta pe zi(sau doua) si avea un gust placut.
Pretul se incadreaza intre 5 si 20 de lei, depinde ce e: sirop, tablete, apoi se mai tine cont si de cantitate: cutiute mai mici sau mai mari.