| Nicole_8066 a întrebat:

Ce greutate ar trebui sa am daca am 1, 68? momentan am 50 kg.

Răspuns Câştigător
| Floarerosie a răspuns:

Uite inra aici
http://www.dietetik.ro/viata-sanatoasa/fitness
vei vedea ca undev ascrie calculator.eu nu ti-am putut calcula fiindca nu stiu cati ani ai
funda?
;;)

7 răspunsuri:
| LoveYou_6409 a răspuns:

Ar trebui sa ai 58 kghappy. Ar trebui sa mai pui unpik pe tinehappy. Mult succes. Funda?batting eyelashes

| k4Zy a răspuns:

Conteaza si varsta.Dar cam 55

| Riluris a răspuns:

Se considera ca un om normal trebuie sa aiba cu 10 kg in minus fata de inaltime. Tu ai 1, 68 si 50 de kg, esti supla. Daca ai avea 58 de kg ai avea o greutate normala. happy Poti sa ai si 70 de kg daca te simti bine in pielea ta.

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Nu are niciun sens

| Xtina_2432 a răspuns:

Eu am 1, 70 si 55 de kg. Sunt multumita asa. happy Poate ar trebui sa te mai ingrasi putin. Sau poti face sport, ajuta si asta. happy

| buburuzazuza a răspuns:

Mult mai putine kg ceva cam 40 45!

| Udya14 a răspuns:

Pai normal ar trebui sa ai 58 kg.