| BiancaBiby123456 a întrebat:

Ce imi puteti zice de NIKON L610? :* Cam cat de bine vede? Dati-mi un video ceva care apare pe acolo cum face poze, sau poze normale cum face pozele acest aparat. :* Dau FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Acest aparat are 16 megapixeli si face poze asa: http://www.cameredigitale.ro/......l610-black

Sper ca te-am ajutat!

| Broadband a răspuns:

Http://youtu.be/9Gk06VEcluw uite cam asa filmeaza
nu am gasit cum face pozele dar crede-ma ca ies super clare ..are senzor CMOS ceea ce e peste CCD la claritate..imi place si mie camera asta sa vedem poate o iau daca am bani :D