| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi un iepure gri si unul alb care are o rana cam mare? ( am avut un iepure alb si a murit )

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ca ti-e dor de iepurele alb sau inca te gandesti la el cel putin. Era destul de logic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca iepurele negru care lipseste este tatal celui gri si a plecat de acasa lasand-o pe mama ranita. Adica pica Dragnea in 3 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se întâmplă nimic, Daria, visele sunt doar nişte produse ale creierului nostru când dormim.Succeswinking

| VictorFenrir a răspuns:

Nimic deosebit, poate te-ai gandit in ultimul timp la faptul ca ti-a murit iepurele

Răspuns utilizator avertizat