| Wolfie15 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi pe cineva de care iti place foarte mult, dar si acea persoana este foarte indragostita de tine desi nu v-ati vazut niciodata in viata? Va rog vreau multa seriozitate si dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Cash a răspuns:

Cum poti sa ceri seriozitate la asemenea intrebare, "visul " tau are extrem de multe variabile in el care depind de : viata ta sexuala(ai dat prea mult sau nu la sausage), ce ai facut inainte de culcare (ai baut fumat ceva ), etc.

Ar fi bine ca data viitoare sa spui tot ce ti se pare ca are legatura cu visul daca vrei sa te ajutam happy

Funda?

| Wolfie15 explică (pentru Cash):

Am putea sa vorbim cumva in privat pe site-ul asta? Sunt nou scuze

1 răspuns: