| waXonwaXoff a întrebat:

Ce inseamna LEMON PARTY?

18 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Petrecere de lamaie

| YooCata a răspuns:

Petrecerea Lamailor

| Gabitzu246 a răspuns:

Petrecere cu lamaie sau petrece trista

| WoKy a răspuns:

Idem Gabitzu!

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Nu este petrecerea lamailor ca daca era asa se zicea (lemon's party) nici cu lamaie (party with lemon)
Poate fi petrecerea de lamaie

| Zacram a răspuns:

Petrecere cu lamii happy

| Gherghel_Ionut_1994 a răspuns:

Petrecere cu bosorogii, asa le spune in america la aceste petreceri sau sunt petrecerii deocheate.

| Adam_Leo_1979 a răspuns:

Niste batrani care se aduna si fac lucruri (activitati) in grup.

| Dan4565446 a răspuns:

Sdf

| Dan4565446 a răspuns:

O
Petrecerea in care oameni fac lucruri foarte esite din comun numit xxx cred ca ati inteles

| DMLDML a răspuns:

Lemon Party inseamna o petrecere unde se afla mai multi oameni mai in varsta.

| dragutzadeny19 a răspuns:

Inseamna petrecerea lamailor

| Matei_Costel_1968 a răspuns:

Inseamna un grup de oameni care fac un lucru intre ei

| Gutu_Lenuta_2001 a răspuns (pentru Matei_Costel_1968):

Sunt sigur ca te-ai uitat la atentie, cad mere

| Geaam a răspuns:

Un grup de oameni invarsta care fac lucruri intime intre ei

| Toader_Demeter_1961 a răspuns:

Petrecerea batranilor

| Shonel_Melu_2000 a răspuns:

O petrecere cu batrani care intretin relati sex-uale (futai de bratani mai pe scurt )

| FoxyGamer98806 a răspuns:

Lemon Party, considerata in general gresit dar totusi petrecerea lamailor inseamna un lucru pe care l.am aflat si eu de curand de la vlogerul Atentie, Cad Mere! Aceasta petrecere a lamailor inseamna un grup de oameni in varsta care fac "chestii" ce fac oamenii mari