| DeeaPustoaica a întrebat:

Ce inseamna licenta sa fie Trial? Sa expire in cateva zile?

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Exact.Licenta expira intr-un anumit timp.

| antonius74 a răspuns:

Inseamna ca ai dreptul sa-l folosesti fie o anumita perioada de zile, sau, in cazul unor programe ca si al tau exista posibilitatea sa te lase sa lucrezi doar un anumit numar de melodii.

| DeeaPustoaica explică:

Nu e joc e program

| DeeaPustoaica explică:

Pfff nu e antivirus ai alte din astea... e un program pentru a pune o voce pe melodie. e un studio...progr. se numeste fl studio sau asa ceva versiunea 9. 0. 0
Ca acum se downloadeaza si nu aratA denumirea in intregime. deci trial la un program de genu asta daca stiti. multumesc anticipat :*

| DeeaPustoaica explică:

Pfff si mai stau si o ora sa se descarce... angryangryangry
Nha ca am gasit numele progr. care este Fruity Loops Studio. A utilizat cineva asa ceva? Stiti daca merita sa astept atata pentru un Trial? Idei pls?

| DeeaPustoaica explică:

Bn bine... dar ottusi merita sa astept o ora pentru. un trial?

| faranume a răspuns:

Da...il poti folosi o perioada de timp...winking

| -TattO- a răspuns:

Trial=30 de zile

| catthshshshs a răspuns:

Eu stiu ca la antivirusul meu perioada Trial insemna o perioada de 30 de zile... dar depinde mult de tipul programuluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi programul o anumita perioada. Daca e shareware poti folosi doar anumite facilitati, sau la un joc, ai doar o parte din niveluri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza daca este un joc sau un program utilitar. Raspunsul este acelasi pentru orice tip de software.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita, de ce nu? Asa ai posibilitatea sa lucrezi cu el si sa vezi daca-ti place. Ulterior poti cauta si codul de activare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trial inseamna de exemplu la antivirus poti folosi antivirusul cateva zile apoi nu se mai updateaza

| relutzuvd a răspuns:

Buna am utilizat eu programul acela.Si trebuie sa downloadezi programul full.Scrie pe google download full Fruity Loops Studio tongue.Si asa o sa iti mearga.pentru ca daca e doar demo sau trial nu cred ca o sa te lase sa salvezi ceea ce faci in program. Sper ca ti-am fost de ajutor