| 8SlimShady a întrebat:

vreau si eu sa imi iau un antivirus cu licenta dar nu vreau sa il cumpar, poate cineva sa ma ajute? Nu vreau sa iau trial, vreau sa tina mai mult, sa nu expire repede. Stiu ca se poate, mi-a mai facut cineva asta odata. # DAU FUNDITA #

Răspuns Câştigător
| omide a răspuns:

De ce nu folosesti AVAST e gratis si e legal daca il inregistrezi
il gasesti pe http://download.RNT.ro la sectiunea Antivirus

6 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Avast!Antivirus

| ღÐιαnαღ a răspuns:

De ce nu incerci unul gratis? thinking cum ar fi AVGbatting eyelashes

| H0Rr0rB0Y a răspuns:

Incearca Avira. Ebun si tine si mult si e si gratis.Merita sa stii.Bafta

| vali198 a răspuns:

Faci windows-ul crackuit apoi instalezi Microsoft security essentials care este foarte bun si este gratuit daca ai windows cu licenta