| Effyyyy a întrebat:

Ce mancare va place mai mult cea de la fastfood sau cea de acasa?

13 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai eu aproape mereu iau de la fastfood si manank dar tot cea de acasa e mai sanatoasa ( nu stiu ce sa aleg )

| Violent a răspuns:

Probabil cea de acasa.

| pinkpupix a răspuns:

Nici asa nici asa, imi place cea de la anumite restaurante tongue

| Satisfaction a răspuns:

Cea pe care mi-o fac eu si stiu ce pun in ea... cea de la fast-food e buna la gust si atat. tie care iti place?

| Betty a răspuns:

Normal ca mai gustoasa e la fastfood...important e sa te stapanesti...laughing

| cinnamon a răspuns:

Sincer, cea de la fast food big grin

| stefy_8347 a răspuns:

E cam normal sa-ti placa macarea fast food ca e gustoasa, arata bine, etc dar nu prea este bine sa mancam tot timpul doar asa cat iti mai este pofta sau data la cateva luni sau ma rog si recunosc ca imi place sa mai mananc ceva poate o pizza sau un hamburger dar nu tot tipmul ca nu prea e sanatos, dar mancarea de acasa e normal sa fie cea mai buna ca conteaza cel mai mult sa fie sanatoasa, asa cum o face mama ta.Cam asta e parerea meabig grin.

| mnia a răspuns:

Cu siguranta cea de acasa, de aceea incerc sa exclud pe cat pot mancarea de la fast food, desi nu reusesc intotdeauna.
Incerc sa ma gandesc ca daca aloc gatitului 10 minute sau mai multe ore, depinde de felul gatit, fie el un sandwich mai sofisticat sau un adevarat meniu de restaurant cu stele Michelin, mancarea va avea un gust fenomenal, va fi mult, mult mai sanatoasa si voi fi multumita de efortul depus.
Cand gatesc acasa, ador sa ascult muzica...parca muzica este condimentul minune pentru mancarea gatita acasa.

| IOANAio9 a răspuns:

Si cea de fast-food si cea de acasa

| Snowstormm a răspuns:

Cea de acasa.

| hannibal a răspuns:

Mancarea de la fast-food este mult mai gutosa normal, numai ca nu este buna si eu sincer nu mai mananc deloc de la fast -food. tot ce trebuie sa faci este sa te stapanesti

| aLexx_6290 a răspuns:

Cu toate ca ingrasa, nu e buna cea de la fastfood imi place mai multlove struck

funda?

| claudiu97 a răspuns:

Cu toate ca mancarea de acasa e mai sanatoasa eu prefer mai mult mancarea fastfood