| superpissy40 a întrebat:

Ce meserie pot avea pe viitor? As vrea medic, dar imi vine sa lesin cand vad sange...Si in public imi e cam rusine sa vorbesc dar sa zicem ca aici ma descurc cat de cat.Puteti sa ma intrebati daca nu ati inteles ceva.

7 răspunsuri:
| Sanduta_Lorena_1999 a răspuns:

Cum ți se pare ideea de actriță?

| BTWIN a răspuns:

Poti sa te faci farmacista...acolo nu vezi sange

| Sanduta_Lorena_1999 a răspuns:

Ai putea să fi sportivă.NU vorbești dar nici nu este sânge.

| iflirius a răspuns:

Păi nu trebuie neapărat să vezi sânge dacă ești medic. Ca de exemplu medicul stomatolog (dentist) nu vede sânge, sau nutriționistul, psihiatrul ...adică nu prea cred, cel puțin nu la fel de mult ca chirurgii etc.

Alte meserii : actor, dansator, profesor, psiholog, cercetător. happy

| twentyfourjuly a răspuns:

Eu zic că mai ai timp să te gândești, probabil că ai vreo 13-14 ani maxim, după poza de profil deci... o să te răzgândești în timp și o să vezi (probabil) că altceva îți dorești.

| DaKing_ALex'ww_1998 a răspuns:

Păi depinde ce materie îţi place... Şi eu sunt tot ca tine şi vreau să mă fac tot doctor şi nu îmi place sângele...

| superpissy40 explică (pentru Sanduta_Lorena_1999):

Hmm...As vrea o meserie obisnuita si usoara(nu vreau cine stie ce meserie) cum ar fi sa fiu corectoare la o carte sau ceva de genul...