assiris
| assiris a întrebat:

Ce părere aveți de: "OFERTA-SOC: GRATUIT! Cutitul de feliat MIRACLE BLADE WORLD CLASS, Vazut la TV! " A primit cineva? Mi se pare o mare cacealma.

Răspuns Câştigător
| Cameh a răspuns:

Păi, normal e o păcăleală. Adică, un cuţit aşa performant gratis? E ceva ciudat. Te sfătuiesc să nu te aventurezi. Poate cuţitul nu contă, dar transportul da.

5 răspunsuri:
assiris
| assiris explică:

E așa cum am bănuit. Oricum nu cumpăr. Mă ghidez după sfaturile lui Warrent Buffet: Când vezi ceva ce ți se oferă spre vânzare, înainte de a cumpăra puneți întrebarea: "- Ce s-ar întâmpla dacă nu l-aș cumpăra?" Dacă răspunsul este: "Nimic" atunci trebuie să nu-l cumperi căci vei investi niștee bani în ceva ce nu-ți va folosi. Mulțumesc de răspunsuri tuturor, toate sunt bune peentru că mi-a confirmat încă odată multiplele cacealmale cărora li se face reclamă.

| EmaS a răspuns:

Cutitul este gratis, dar de fapt platesti 40 lei. Praf in ochi.

| Yasmin875 a răspuns:

Acum o luna o prietena de-a mea si-a luat.NU era gratis! A costat 40 de lei.Deci da, e o pacaleala.

| ghostbusters a răspuns (pentru Yasmin875):

Prietena ta a platit transportul

| ArianaSmile a răspuns:

Eu am cutitul Miracle Blade III de mai mult timp, dar nu l-am cumparat de la TV, ci din alta parte. Pot sa spun ca este foarte bun si merita orice banut.
La oferta aia, sub pretul de 0 lei scrie "+ transport 40 de lei". Mda.