| Inamicul a întrebat:

Ce parere aveti de http://director-web.strezaflorin.eu?

3 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

@Deea, inainte sa commentezi mai intai dati seama daca e BLOG sau SITE. E mare, dar MARE diferenta dintre SITE si BLOG. In rest...e fain, dar na, trebuie sa ii faci reclama multa pentru a avea succeswinking Bafta

| DeEAஐ a răspuns:

E blogul tau? nu te supara! sau treaba ta daca te superi...dar e cam "0"! intelegi?big grinmai ai de luucrat la el!

| Inamicul explică:

@Deea daca pentru tine acela este blog rolling on the floor pentru mine este google laughing