| pitox a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste filtre de apa : www.filtreapax.ro?
Am facut un calcul si, intr-o luna, imi recuperez banii dati pe filtru daca nu mai stau sa cumpar apa plata. Aveti idee daca aceste filtre functioneaza si chiar fac apa de la robinet buna de baut?

Va multumesc!

1 răspuns:
| loryyy_7762 a răspuns:

Buna,sincer nu prea am incredere in filtru dar cred ca e mult mai convenabil decit sa dai bani mereu pe apa plata, mai ales daca ai facut un calcul si esi mult mai bine, oricum noi toti trebuie sa avem grija ce apa bem