| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa purific apa de la robinet, pentru a nu mai da banii pe apa plata de baut?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Prin filtrul de cafea. O lasi sa se raceasca.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Poti sa iti cumperi un filtru de apa ceramic, pe care sa-l fixezi pe instalatia de apa rece (separat de robinet).

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt filtre pentru purificarea apei.

| Marii a răspuns:

Http://www.brita.net/ro/jugs.html?&L=17 o cana de genul acesta la casa omului nu strica, si nici nu sunt scumpe.

| albastrel a răspuns:

O fierbi si apoi o lasi la racit...incearca sa vezi ce ramane pe fundul cratitei / ibriculuiwinking

| caramel_4836 a răspuns:

Prin fierbere.bye

| manutzu a răspuns:

Fierbe apa si raceste-o

| ApaPura a răspuns:

Salut,

Vei putea avea apa pura chiar la robinet.Prin montarea unui filtru cu osmoza inversa, cu o filtrare in 5 etape a apei vei simti adevarata schimbare.Banii cheltuiti pe apa plata si discomfortul de a depozita bidoane indeamna tot mai multa lume sa-si monteza un astfel de echipament.intra pe www.apa-pura.com completeaza formularul sau suna la 0733 54 36 04 si vei primi toate informatiile necesare despre purificarea apei la robinet, in plus vei beneficia de un test gratuit al apei pe care o consumi.