| TheFeeye a întrebat:

Ce parere aveti despre ACTA? Stiati de faptul ca Romania a semnat ACTA?
http://www.youtube.com/watch?v=ml0t5EOAEmY

Va fi securitatea mai rau ca in timpul comunistilor?
In curand vom fii supravegheati pe net si vom ajunge in inchisoare pentru descarcarea unei melodii. Nu e corect!

1 răspuns:
| DanielDanny a răspuns:

Nu imi place aceasta idee de a fi supraveghiati pe internet pentru ca oricum se vor gasi alte metode si cei care vor putea lua muzica de pe net vor face contrabanda asa ca va fi mult mai rau. Chestia asta o sa ne transforme pe toti in hackeri sau puscariasi... Oricum am si eu o intrebare, macar sa stiu...Cand intra in vigoare legea asta si este valabil si pentru video si jocuri? Toata chestia asta va fi ca si cum am trai in desert, peste tot sunt fantani si oaze dar nu ne lasa sa bem apa. Spuneti-mi si mie parerea voastra.