| soricica a întrebat:

Ce parere aveti despre ACTA?
http://www.youtube.com/watch?v=ml0t5EOAEmY
Sunteti de acord cu acest tratat?

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet/? fp distribuiti pe facebook, yahoo messenger. hi5.si prin ce mijloace puteti. avem nevoie de 2 milioane de voturi sa nu se aplice leagea.reusim noi sa semnam petitia. doar internetul e al nostru nu al lor.sai f.in gura

| didutu_6969 a răspuns:

Nu sunt deloc de acord cu tratatul asta. sper sa nu se aplice sa o respinga parlamentul european. e o lege abuziva care o sa distruga internetul.si libera exprimare de pe acesta. simpla trimitere (pe facebook, hi5, youtube) a unei poze sau a unui film cu un logo exp: coca cola, te poate trimite in judecata datorita drepturilor de autor. Dislike!