| Robi1444 a întrebat:

Ce parere aveti despre atentatul din Turcia?
Cine credeti ca sunt de vina pentru aceste atentate?

15 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sfintul duh. Ce parere crezi ca poate avea cineva despre asemenea atrocitati? De vina e intreaga lume vestica ca a creat pretexturile acestui gen de atentate. Turcii... au destule probleme acasa, nu e nevoie sa le vina talibani de-afara. Or fi kurzi, naiba stie.

| untu a răspuns (pentru KodrutZ):

Ai mare grija! Nu arunca vina asupra Sfantului Duh ca este pacat mare!

| KodrutZ a răspuns (pentru untu):

Du-te cu prostiile astea la aria de religie. Aici pot sa mi-o bat de sfintul cremvusti cit vrea p(*a mea. Pacat e sa nu gindesti ca nu exista pacat. Exista dresajul maselor facut prin intermediul religiei.

| untu a răspuns (pentru KodrutZ):

Greseti omule! Nu exista si nu au fost dovedite dresajul maselor prin intermediul religiei ortodoxe ca nu a facut rau nimanui niciodata! ai graija ca poate ti se va indeplini dorinta ca p(*a ta sa fie cat crenvusti si o sa te ustura foarte tare! Nu uita ca tot ce scrii si sa spui niste cuvinte sint cuvinte vii asa cum este CUVANTUL LUI DUMNEZEU este vesnic viu! Este adevarat si iti voi dovedi intamplarile celor ce au patit asta cu vorbe si cuvinte vii!

| KodrutZ a răspuns (pentru untu):

Desiguuur.

| whatevernvm a răspuns:

Yooo

| AFR81 a răspuns:

Evident ca cei care le-au facut sunt de vina, nu? Luptatori ISIS parca se numesc.

| untu a răspuns:

Teroristii statului islamic sint vinovate de aceste atentate cu multe victime!

| StefanCosmin a răspuns:

Statul islamist, insa nu pot sa inteleg de ce nimeni nu le face nimic

| KodrutZ a răspuns (pentru StefanCosmin):

Ba le face, dar e razboi asimetric asta. Ia si studiaza un pic problema si o sa intelegi de ce.

| StefanCosmin a răspuns (pentru KodrutZ):

Spune mi tu daca tot stii laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru StefanCosmin):

Mura-n gura nu are nici un farmec. https://www.linkedin.com/......hristopher

| StefanCosmin a răspuns (pentru KodrutZ):

Mersi laughing

| Jununea a răspuns:

Băsescu.

| AnToiNeBesT77 a răspuns:

Bancherii astia mondiali...care ne comanda...masonii