| Moscalu_Lenuța_1995 a întrebat:

Ce parare aveti despre atentatul din Franta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal pentru ca exista bine si rau pe pamant. Altii mor si alte persoane le ocupa locul voia Domnului sau decizia omenirii, interese politice sau simpla intamplare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu?

| Suck a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Deci tu nu ştiai ce înseamnă atentatlaughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

N-am citit zilele astea nimic si nici la tv nu m-am uitat, probabil au aparut niste motive pentru ceea ce s-a intamplat.

E ciudat ceea ce se intampla, Rusia parca acum o luna sau mai putin a inceput sa-i atace, ceilalti i-au criticat.

Nu inteleg totusi de ce nu s-au luat masuri mai devreme, nu-s chiar asa o mare forta si au facut destule pana acum, numai daca ma gandesc la jurnalistii aia cum sunt executati, oare chiar era nevoie sa faca ei prapad in Franta ca sa ia cineva o decizie, am inteles ca Franta o sa-i atace, dar nu stiu daca o sa fie ajutata de cineva, aiurea. Am putea sa punem capat acestei grupari, dar multi nu vor asta si instabilitatea e tot mai mare in lume, la noi vad ca s-au linistit repede dupa ce Ponta a demisionat, sa vedem daca mai iese cineva pe 1 decembrie.

Răspuns utilizator avertizat
| peperonies a răspuns:

Avand in vedere ca au murit atatia oameni o sa il numim reusit nu atentat.

| MrLucas a răspuns:

O lectie.Din moment ce permiti musulmanilor sa iti invadeze tara si sa construiasca moscheele lor, promovand acea religie cruda si absurda, nu inteleg cum te pot soca astfel de actiuni, era logic ca se va intampla ceva de genul mai devreme sau mai tarziu.