| Num3Ascuns a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele din ziua de azi.Acuma toate au fite, pretenti nu sunt serioase singere.
Daca le spui daca vor sa se combine cu tine iti rad in nas.
Macar sa spuna "nu" si atat nu sa-ti mai spuna ca:
"Nici daca ai fi ultimul baiat de pe lume".
Daca ar fi sa facem un rapor o fata din cate ar fi serioasa fara fite si pretentii?
Ce parere aveti despre ele? Scuze fetelor de pe site daca le-am jignit.

19 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ceea ce spui tu este o generalizare, intotdeauna vor fi exceptii de la regula! Da, intr-adevar, exista fete cu figuri, care fac pe divele, in opinia mea aceste specii trebuie tratate cu indiferenta, o sa le doara. Mai sunt si fete demne de respect, dar aceasta rasa e pe cale de disparitie, datorita banilor, care degradeaza orice legatura sociala! In fine, nu o mai lungesc, pentru toti exista o fata, vorba aia : "ce-i al tau, e pus deoparte!" Deocamdata nu a venit momentul potrivit, nu-ti pierde speranta, chiar daca ai fost respins, capul sus, nu stagna, mergi inainte.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Of, intru aici si vad ca toate pitipoancele mi-au copiat replicile de respins femeicrying
@Incultule!, daca vezi ca nu merge intr-un fel incearca si altfel, daca zici ca te-au refuzat toate femeile din ziua de azi probabil ai facut si tu ceva gresit. Adapteaza-te, incearca alte texte, alta atitudine, alta imagine, dar nu uita sa ramai tu insuti. Prima conditie e sa renunti la disperare, femeile stiu s-o detecteze imediat. Fii sigur pe tine si relaxat, prietenos fara sa te prefaci si gaseste fete care ti s-ar potrivi. E imposibil sa nu reusesti.
Cele care lungesc aiurea refuzul sunt frustrate si in sinea lor iti sunt recunoscatoare ca le-ai facut ziua mai frumoasa, cand le-ai dat ocazia sa te respinga. Nu au ceva cu tine, sunt ele suparate ca "ce-are Hannah si n-ARE ele" laughing

| cornculapte a răspuns:

E aiurea. Eu nu sunt asa. Mie sincer mi-e greu sa spun unui baiat ca nu veau sa fiu cu el, de teama sa nu se simta prost sau ceva.
In schimb, mi se par patetici baietii cu care abia vorbesti sau mai mult, vorbesti doar pe mess si la un moment dat te intreaba TOT PE MESS! daca vrei sa te combini cu ei. In cazul asta, e normal sa ai pretentii...

nony
| nony a răspuns:

Schimba-ti tactica.Esti la stadiul de papagal.Stai,nu te jignesc...iti spun imediat si de ce esti papagal ( figurat )
Un papagal se duce sa o f**á pe vulpe.Cioc,cioc.
-Ce vrei papagale, zice vulpea.
-Pai ce sa vreau, sunt singurel, divortat, am venit si eu sa te f**t
-Ce-ai ma, ai zburat si te-ai lovit la cap? Eu, femeie buna, virgina, ma f**t cu toti papagalii?
Pleaca papagalul suparat si pe drum se intalneste cu porcul.Asta jegos, mirosea a rahat etc. Porcul il intreaba :
-Unde te duci papagalule?
-Am fost s-o f*t pe vulpe si m-a refuzat. Tu?
-Pai si eu tot la vulpe ma duc...Papagalul incepe sa rada si zice:
-Ce-ai ma, tu in halul asta te duci, mirosi a rahat si a toate alea, uitá-te la mine, colorat, aranjat, miros a parfum... porcul :
-Hai cu mine.
Ajung la vulpe, papagalul se pune la geam si porcul bate la usa.Raspunde vulpea:
-Ce vrei porcule?
-Fá, am venit sa te f*t!
-Bine, intrá.
Morala e : Ca sa f**i o femeie trebuie sa fii porc, nu papagalwinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu chiar nu ma consider asa, cu fite si figuri, nu ma cred o diva (vezi Doamne!), poate chiar dimpotriva. In orice caz, eu nu prea am o parere asa de buna despre fetele alea care se cred "dive", cred ca sunt mai presus de toate... am intalnit si eu astfel de specimene, adica am avut niste colege cu "aere".

| Razvan a răspuns:

Deci eu sunt de acord cu tinelaughing
Am auzit si eu niste replici destul de deplasate la adresa baietilor spuse de pe varful unor buze rujatehee hee
Cea mai recenta faza a fost acum o saptamana. Miss-ul nostru si ex-ul in prim-planhee hee
Vine baiatul la ea cu un buchet urias de trandafiri albi, imbracat, dichisit, cu discursul invata probabil pe de rost de acasalaughing
Coboara tipa.Nimic de comentat e chiar frumoasahee hee
Se uita la el si clipeste insipid in genul:"Tu ce dracu mai vrei de la mine? Un autograf?batting eyelashes"
Saracul baiat, incepe discursul, il trecusera toate apele. Ajunge la final si ii intinde florile. Ea le refuza.Mai zice ceva, mai le intinde o data. Le refuza
Atunci inciudat le arunca la toberon si zice tare:"Al dracu sa fie ala care o incerca sa se mai impace cu tine, pitipoanco care esti"rolling on the floor
Morala:romantismul nu mai tinehappy

| madalicious a răspuns:

Si eu am uneori fite dar nu rad in fata cuiva, cand imi cere sa fiu cu el, ci ii explic frumos.

Parerea mea este ca fetele care fac asta sunt niste nesimtite fara bun-simt.

Si stiu sigur ca 4 din 6 fete vor fi fitoase daca le vezi moderne si le rasfeti.

| xuanbou a răspuns:

Au prea mult c***t in c*r, scuza-mi vocabularul. sunt si unele super ok de treaba, dar si unele al dreq de proaste, nici nu te baga in seama.

| Ekkaterinna a răspuns:

Ma bucur ca nu fac parte din acea categorie de fete. Daca cineva ma intreaba daca vreau sa fiu cu el, daca nu vreau un simplu "Nu" e de ajuns. Faza cu "Nici daca ai fi ultimul baiat de pe lume" ma enerveaza si nu as spune asta, pentru ca si un baiat daca mi-ar spune "Nici daca ai fi ultima fata de pe lume" m-as simti oribil. E drept ca baietii sunt sexul tare si se spune despre ei ca nu au sentimente, insa eu cred ca sunt la fel de sensibili ca femeile, doar ca nu arata asta, de teama ca toti prietenii lor ar rade de ei, ar fi priviti altfel s.a.m.d.Eu una cred ca astfel de fete sunt cele care la TV vad in fiecare zi fete cu fite, si ca toata lumea le sta la picioare, si ele zic ca asa vor fi respectate si iubite.Insa probabil ca daca ar renunta la fite, ar fi mult mai placute de baieti.De obicei tot ele pierd, fiindca cu timpul isi schimba genurile in materie de baieti, si cad la picioarele celui care in trecut i-au ras in nas.Inca o data multumesc lui Dumnezeu ca nu sunt asa. Iar daca am face un raport cred ca o fata din 10 ar fi sincera, insa nu o adolescenta de 12-13-14 ani ci o fata trecuta de 18 ani, care a trecut prin lucruri de-astea.
Pa-pa!

| alexutzu00791 a răspuns:

Tocmai ai primit un ignor de la o fata? Interesant ca spui de fete in general. M-ai pus si pe mine pe gandurihappy. Eu inca sunt in cautarea uneia care nu face parte din categoria aceea. Voi gasi oare?

| nobody_9468 a răspuns:

Cate figuri am eu in cap nici o data nu mi-am batut joc de sentimentele unui baiat care a fost sincer cu mine, de exemplu unora le zic ca inca sufar dupa fostul' ca sa inteleaga ca nu vreau o relatie cu respectivul sau orice altceva in afara sa'l fac sa se simta prost. Exista si baieti sinceri, asta sa fie clar!
Unele cauta smecheri cu bani, masini luxoase si daca te gandesti ca majoritatea sunt niste pustoaice de la 14 in sus care vezi tu ca s'au haladit si ele.Ma uitam zilele astea la niste prietene de'a mele, ma gandeam"frate oare ce caut eu cu ele?" ele fiind foarte diferite de mine, intr'adevar uneori si eu mai profit de oameni, dar nu in felul asta nesimtit cum profita ele! Adica omu ii da tigari zi de zi si cand cumpara si ea un pachet il ia la misto"ca mha cersesti de la mine?".
Asemenea fete merita sa le scuipi in ochi si sa le mai si dai un sut in fund! Gandeste'te ca sunt cauze pierdute, si chiar sunt, ma bucur ca (inca) sunt cu picioarele pe pamant fata de altele si sunt madra de asta! Ma uit la "prietenele" mele sunt "mari smechere", dar de fapt nu sunt altceva decat niste distruse, la 14 ani sa plangi ca esti gravida si sa-ti faci nu stiu cate griji ca ce ai sa faci, mai ales ca tipul e din alt oras si mai sta cu inca vreo 3. N'au minte!

Bafta.

| karra a răspuns:

Nu mai generaliza. sunt si fete care cred ca toti baietii sunt neseriosi si incapabili sa iubeasca sincer dar totusi nu se lasa si continue sa caute. Intr-adevar sunt si fete de care spui tu si chiar nu sunt putine dar daca ai gasi totul pe tava si totul ar fi perfect, unde ar mai fi aventura?winking

| zzzuperman a răspuns:

Asculta ce a zis @nony, are perfecta dreptate si chiar daca nu vrei doar sa o f*** din experienta mea fetele vor ceva diferit nu un "papagal"(nu ma refer neaparat la tine acum 80% din baieti sunt asa. trist dar adevarat) fetele vor o provocare si nu numa fetele, mie de exemplu imi place mai mult o fata care se lasa mai greu(imi da mai multa satisfactietongue) decat una care s-ar arunca in bratele mele dupa prima zi in care vorbesc cu ea. sfatul meu nu fi papagalul din povestea lui nony.fii mai diferit nu ii asa greu big grin succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in ziua de azi o fata iti spune din start ce vrea si chiar daca nu iti arata ce vrea de la tine... si o fata te va insela de cate ori vrea iea. daca ai o masina si contul cat mai bine pus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate fetele sunt la fel. da recunosc.sunt multe figurante. dar daca sti unde sa cauti vei gasi si fete calumeahappy

| tim a răspuns:

Vezi tu, toate fetele care au raspuns aici, nu sunt din astea,, eu nu sunt asa". normal, toate se tin ca sunt icoane, sfatu meu e sa nu te lasi prostit usor.deci cam una la... o tara intreaga, sunt sincere, fara pretentii fite, etc. e trist stiu. dar in cele din urma si cele fitoase dau fata cu realitatea, sa le vezi atunci, cand mami si tati nu le mai finanteaza mofturile! si nu-ti cere scuze fata de ele, doar esti incult, nu?!

| tibiXpire a răspuns:

Asa-i frate fetele din ziua de azi,, pline de fite, dar eu unul nu le bag in seama,, dar ca sa nu fiu dur nu toate sunt la fel. Oricum stai tu linistit,, o sa gasesti fata potrivita.bafta

| infatuatedshorty a răspuns:

Eu chiar nu sunt asa...
Si mi se par ingrozitoare fetele care fac asta.