| alexalx1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele din ziua de azi?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da pentru ca toate fetele sunt la fel si poti printr-o parere sa le incluzi pe toate wow. Te-a bagat vreuna in friendzone de esti asa inversunat? sa ghicesc, toate sunt cwrve ca nu-ti dau atentie tie, ci doar altora, nu?

| RAY a răspuns:

Nu putem generaliza dar putem fi subiectivi, adica putem sa scriem propile experiente,sunt si ele o parte din realitate, majoritatea sunt ipocrite,mincinoase,prefacute,barfitoare,ofera doar sex atat,prin sex se remarca ele,am intalnit si ceva fete ok si pe internet,real,personal eu nu am incredere in nimeni,asa ca consider o relatie o credinta oarba atat, o amagire, iluzie, o dezamagire, totul duce spre suferinta, romancele sunt frumoase dar sincere nu prea sunt

| Catrice a răspuns:

Unele dintre ele nici nu pot fi numite fete.
Asa cum nici unele din 'zilele de ieri' nu merita asta.

| aXy99 a răspuns:

Nu pot generaliza, nu toate sunt la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arde-le de mici ca se strica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam la fel cu mici exceptii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai majoritatea se gândesc la bani, vile, masini scumpe etc.Si isi imaginează ca atunci când vor creste vor avea toate astea cu orice pret.Cand cresc si se îndrăgostesc de un băiat care nu are ce voiau ele nu o sa le mai pese atât de mult de bani.(Părerea mea de fata, bineînțeles ca daca pun pret mai mult pe bani decât pe iubire sunt doar niste...laughing

| shrink a răspuns:

Pe zi ce trece sunt tot mai bune!