| KidOoNh a întrebat:

Ce parere aveti despre home alone 2

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L-am văzut de atâtea ori că acum a început să mă plictisească.
Pa, pa.

| aumih16 a răspuns:

Da e un film foarte frumos home alone 2 insa are multe lucruri diferite fata de home alone 1 are alta desfasura ca sa nu se asemene cu cealalta serie noi personaje secundare personajele principale ramanad la fel alte capcane etc home alone 3 la fel mi-a placut cu alte personaje bineinteles decat cele din primele doua serii apoi home alone 4 l-am vazut de cateva ori dar nu imi place slab foarte slab apoi home alone 5 care nu l-am vazut dar sunt sigur ca este slab foarte slab ca si home alone 4 sigur ca fiecare home alone are povestea lui