| superpissy40 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Grigore Moisil? Imi puteti da informatii despre el? Si imi mai puteti recomanda alte licee cat mai aproape de Prelungirea Ghencea(stiu ca pe aici prin zona nu prea sunt dar puteti sa imi spuneti licee din Drumul Taberei ca pot ajunge acolo)? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Idc12345 a răspuns:

Pai ...Moisil este un liceu care a crescut considerabil in ultimii ani ajungand unul dintre liceele de elita ale Bucurestiului.Un alt liceu bun din Drumul Taberei este Colegiul National Elena Cuza. Funda?

1 răspuns:
| giurgiualexasndreea a răspuns:

Pai grigore moilis este un liceu frumos
mai multe informati aici http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti