| AdkVodka a întrebat:

Ce parere aveti despre Logitech g51 se aude bine bassul tremura in corp happy?

1 răspuns:
| DarkCat12 a răspuns:

Sal, avand in vedere ca are 55 W max probabil in nici-un caz rms, si Banda de frecventa: 36 - 20.000, adica subwooferul pe 36 hz este cam inalta frecventa, eu nu cred ca o sa ai un bass profund si puternic, nu stiu la ce pret este, eu am un sistem 5.1 de un an undeva pe la 350 ron, si il folosesc pentru medii si inalte, acum cateva luni am achizitionat un subwoofer de masina pioneer 12" 400 wati rms 1400 max, cu asta chiar il simti imi vibreaza toate usile din casa, daca ai avea o statie pentru el, si iesirea de la un sistem obisnut 5.1 ar merge da nu ai cine stie ce putere, ramai la Logitech g51 da sunt curios la ce pret este si daca merita...da la ce diminesuni are Dimensiune subwoofer (W x D x H mm): 264 x 196 x 333 ...nu cred ca e cine stie ce mare subwooferul.