| Georgyana98 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? si vreau pareri sincere!:) http://georgyanna-marya.hi5.com :)

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu merge pagina de hi-5. Oricum pentru a putea aprecia o persoana ma bazez pe felul ei de a fi. Cum gandeste. Din ce am vazut la profilul tau pari o fata draguta. O fata care se vrea a fi o prezenta placuta. Iti place sa legi prietenii si sa fii sociabila.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu merge pagina de hi5winking

| Georgyana98 explică:

Daca va apare o fereastra, dati pe return to hi5happy daca va apare asahappy

| alexel a răspuns:

Oops! You've requested a page that doesn't exist.

Please check the page which referred you, or click on the button below and return to the front page.

Sorry for the inconvenience!
Hmmm, una buna, chiar foarte buna.

| maria_5572 a răspuns:

Nu merge
]