| andreideiu59095 a întrebat:

Ce parere aveti despre Platinum 20 seconds?

4 răspunsuri:
| Anonymus123123 a răspuns:

Cred ce e bun, nu l/am incercat dar singurele doua defecte sunt: ca sticla e mica si trebuie pus putin cam mult.

| Boboc_Petrica_1993 a răspuns:

Lam comandat si eu si azi l-am primit am frecat de m-a luat dracu si tot nu a indepartat nici cea mai mica zgarietura. Sunt niste hoti care ne iau banii degeaba

| Boboc_Petrica_1993 a răspuns:

Sa vi-l bagati in fund ca e de ****

| Zolly_Ionut_1995 a răspuns:

Este cel mai prost produs, nu acopera nici macar cea mai mica zgaraietura,,, este o pasta alba ce in 20 sec se face ca faina de grau,,, nu cumparati asa ceva, nu faceti o astfel de greseala ca si mine