| alma a întrebat:

Ce parere aveti despre tragedia aviatica din oceanul Atlantic? Pe mine m-a afectat foarte mult? Credeti ca va gasi in final avionul? Pe curind

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare tragedie. Am inteles ca s-a gasit epava.Atatea vieti luate.Pacat.Dumnezeu sa-i odihneasca.

6 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Da, si pe mine m-a afectat ingrozitor de mult; nu mai am pofta de mancare, am slabit, si in plus mai am si insomnii...

auran
| auran a răspuns:

Eu nu cred, mai ales daca este in zona Triunghiului Bermudelor

| yuly_6695 a răspuns:

Este posibil sa-l gaseasca asa cum este posibil sa nu-l gaseasca, depinde de foarte multe.
Una din cauze ar fi, daca cel avion a explodat in aer, ce ar mai putea gasi din el.
Iar alta cauza ar mai fi, daca s-a prabusit in ocean esista pericolul sa nu mai scoata mai nimic din el, deoarece sunt adancimi de aprox. 6000 m.
Sa speram totusi macar pentru. rudele calor disparuti, sa faca ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avionul sa gasit, pasageri din pacate nu mai sunt in viata, mai stiu acel avion care a aterizat in raul hudson, acolo cum de sa putut evita o catastrofa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catastofala nici nu pot gindi ce a f acolo cred ca nici un film daca ar fi fost nu l as fi putut urmari /pacat ca au murit atitea /. sa gaseasca avionu? dupa parerea mea nu niciodata avind in vedere adincimea oceanului este imposibil nu au descoperit omenirea vreun apatat sa poata scoate de la asa adincime pacat