| tomas_1123 a întrebat:

Ce parere aveti, vrajeala, nu?
http://www.smsgratis.co.ro/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ESTE VRAJEALA este pacaleala = teapa originala. Cititi cu atentie: "Pentru mesajele trimise în reţelele Orange, Vodafone, Zapp şi Cosmote, destinatari au opţiunea să citească mesajul pentru €3." Lasand la o parte exprimarea agramata apare clar teapa, eu trimit un SMS gratis insa destinatarul, "prietenul", "iubita" este tzepuit de 3 euroi in momentul in care accepta sa citeasca mesajul de la un cunoscut, SMS care, asa cum banuieste 100% din utilizatori, este deja platit de catre expeditor. TZEAPA!

Răspuns utilizator avertizat
| Andra974 a răspuns:

Ce porcarie, eu nu credlaughing 100% vrajeala, dar nu stiu... Care are tupeu, sa trimita