| anonim_4396 a întrebat:

Ce perere aveti despre placa video Gainward nVidia GeForce 210, 1024MB, GDDR3, 64bit, HDMI, PCI-E?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Foarte slaba. Pentru a face fata jocurilor actuale ai nevoie de o placa pe GDDR5 si minim 128 bit. Daca doresti sa achizitionezi o noua placa video ce buget ai?

| AlexisZLS a răspuns (pentru Intruder19):

150 lei

| AlexisZLS a răspuns (pentru Intruder19):

150 lei=buget

4 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Sapphire AMD Radeon HD6450, 2048MB, GDDR3, DVI, HDMI, PCI-E

dar despre aceasta placa ce ziceti?

| Intruder19 a răspuns (pentru AlexisZLS):

La bugetul tau 210-ul e cea mai buna varianta dar nu te astepta la mari performante pentru ca este o placa destul de veche. Daca cumva poti creste bugetul la macar 300 lei poti lua asa ceva http://www.emag.ro/......EDVBKBBBM/ pe care te poti juca ceva.