| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot avea? am mentruatia de 7 ani, acum am 16 ani, si nu am nici in momentul de fata menstruatia regulata, de exemplu acum imi intarzie de 22 de zile si inca nu mi-a venitsad poate fii o dereglare, o infectie, din cauza vremii sau ce naiba? mentionez: virginahappy...

4 răspunsuri:
| eek a răspuns:

E posibil sa fie o dereglare hormonala.sau sa ai chisturi pe ovare.sau.mai bine mergi la un medic...in cel mai rau caz poate si fi si un bebe... daca ai facut tampenii in ultima vreme.da mai bine mergi la medic

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nu stiu nici eu ce e...eu am menstruatia de aprape 3 ani.si nici mie nu mi'e regulata, dar nu stiu de ce.Mama a spus ca vom merge la doctor si o voi intreba despre ce e vorba, sunt programata pentru joi. Daca aflu ceva te anunthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am spus ca sunt virgina, de unde bebe?laughing

| Iheartshoes a răspuns:

Eu zic ca e o dereglare...happy
Poti sta linistita, asta nu e ceva grav dar ca sa nu mai fii speriata poti intreba la farmacie sau chiar pe un medic ginecolog.
Bafta!happy