| Rhh_Rhh_1998 a întrebat:

Ce pot sa fac sa ma programez mai repede la traseul auto?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Nu depinde de tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu poti sa faci nimic. Daca insisti, s-ar putea sa te ia in colimator sis a te pice, ca sa te invete minte sa astepti cum procedeaza toata lumea, ca-i foarte aglomerat.
Iar daca te pica, ai obligatia sa mai iei niste ore de sofat si sa te reprogramezi peste 15 zile, ceea ce te va duce la urmatoarea examinare peste vreo 2-3 luni.
Chestia cu plecatul din tara se poate doar daca ai bilet de avion in mana si ai o situatie urgenta (cineva pe moarte sau o inmormantare) sa pleci, altfel, nu este valabil motivul.
A incercat cineva motivul ca ar pleca in concediu, si i-au spus sa plece linistit in concediu ca ei nu-si muta sediul de acolo si cand se intoarce din concediu, poate sa dea de permis auto.

| SârghiLaura93 a răspuns:

Mergi la sediul unde se depune dosarul si ii rogi sa te programeze mai repede pentru ca trebuie sa pleci din tara sau altceva credibil si poate intri in audiență.