| QAlessia a întrebat:

Ce poti invata la informatica? Despre ce inveti acolo? si imi puteti da linkuri cu informatica?[sa citesc]

2 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Poi...la informatica cand intri in a 9 dirigintele parca sau nu mai stiu cine intreaba"Care sa fie nivelu de dificultate?" iar voi alegeti daca greu sau usor iar pe timpul cursului.nu faci de cat probleme multe de matematica si tabeluri pe calculator singura faza smecherea e ca daca profesoara/profesorul mai de treaba...va mai lasa sa va si jucati. happy

Sper ca te'am ajutat.winking Bye

| DrDeath a răspuns:

Pai eu la informatica stau toata ora pe jocuri de browser si pe facebook. Sunt in clasa. a 9-a