| anonim_4396 a întrebat:

Ce pret au pastilele de slabit "acai cleanse" vreau raspunsuri doar de la cine a cumparat si a folosit si cam cat a slabit intr-o luna.

2 răspunsuri:
| Robert_4492 a răspuns:

Buna. Sa stii ca is foarte bune...chiar slabesti, maicamea a folosit Acai Berry Thin...si in 6 saptamani a slabit 11-12 kg. si pretul ii cam 160-180 RON. deci chiar merita zic eu! poate i putin scump dar daca vrei sa slabesrti. merita toti bani! funda? succes!:*

| kaddy a răspuns:

Ai aici informatii utile cu privire la acai cleanse http://cumslabesti.eu/3581-acai-cleanse-pret-si-pareri-efecte/