| vistian a întrebat:

Ce profil sa aleg intre stiinte sociale, stiintele naturii si filologia? Tinand cont ca:ma pricep cat de cat la engleza, matematica asa si asa, putin chimia si deloc fizic.

3 răspunsuri:
| Eva9610 a răspuns:

Eu as spune stiinte sociale :d...se da teza la logica, engleza/franceza, istorie/geografie si romana... la stiinte sociale trebuie sa gandesti cat mai logic asa ca gandeste-te binewinking

| Iasmiine a răspuns:

Stiinte socialewinking

| JuLien a răspuns:

Eu nu ma pricep la matematica deloc, nici la chimie si nici la fizica...si am ales stiinte sociale