| anyame1 a întrebat:

Ce program de editat poze as putea sa folosesc pentru a schimba culoarea unor lucruri din poza sau sa sterg unele lucruri din poza fara sa ramana pete albe sau de orice culoare si care, in acest caz nu face ca fundalul sa-si schimbe culoarea sau orice altceva in afara de lucrul pe care il modific/sterg?[as dori un program pe care intr-adevar pot sa il descarc fara sa platesc... si va rog sa ma ajutati... multumesc:X]

6 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Pai. ew am PhotoInstrument si este f bun pentru lucrurile pe care le vrei tu sa faci. dar este o smecherie pentru a putea salva pozele la el. tw nu poti sa le salvezi normal pentru ca trebuie sa platesti. ew am o metoda f simpla : http://www.youtube.com/watch?v=1t-WElggtiQ&feature=related. urmaresti exact acesti pasi kn ai terminat de facut poza in photoinstrument si gata;) daca nu intelegi lasa-mi un msj;) sper ca te-am ajutat;) fundoi? :O3

| Asdfasdefta a răspuns:

Www.Picnik.com! este online si este gratis! Poti face orice pe el cu putina minte si o imaginatie bogata!

| Foxxi a răspuns:

Photofiltre

| mirela01 a răspuns:

Pai sunt cateva programe photo editor photoshop sunt mai multe tipuri de photoshop ...photo style

| anyame1 explică:

Daca se poate si un site dp care sa-l descarc...