| LeonardRoller a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa imi mearga castile de la calculator?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ca sa-ti mearga castile in calculator nu-ti trebuie niciun program, dar trebuie sa ai instalat driverul de sunet.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Program? Niciunul?
Doar să ai instalat driverul pentru placa de sunet.
Dacă nu îți afișează nimic/aude nimic când itroduci mufa de la căști înseamnă că sunt arse.

| DiannaDia a răspuns:

Niciunul. Poate au castile o defectiune.

| charleslouboutin a răspuns:

Nu exista niciun program pentru asa ceva. Instalezi driverul de la placa de sunet si conectezi castile.

| tofanlucian12 a răspuns:

N-are niciotreaba ce zici acolo, odata conectate trebuie sa mearga

| Andreea_Cristina_Tilinca_1990 a răspuns:

Niciunul, trebuie sa le instalezi.

| Frank234 a răspuns:

Program nu trebuie.
Doare trebuie sa instalezi driverul la casti. Dipinde de problema de ce nu-ti merg castile.
Na programa pentru driver ea gaseste driverul care nu este instalat pentru optiunea care trebuie.
Driver Pack Solution
Este o programa care gaseste automat driverul lista si il instaleaza.
succes.