| CosminCSM00 a întrebat:

Ce program să folosesc să fac videoclipuri din imagini dar sa pot să le bag si pe youtube? Cel mai simplu mi s+a părut mouvemaker sau ceva de genu dar nu imi mergea sa il incarc pe youtube ca nu era in format VLC player. Ce program mai exista sa fie si usor de folosit si sa mearga incarcat pe youtube? Cel mai bun FUNDA!

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Cel mai simplu e Total Video Converter. La ăla, după ce-ţi bagi pozele şi muzica dedesubt, poţi să-l salvezi în 30-40 de feluri la final, deci are şi avi, cum trebuie pentru Youtube. Baftă!

| MLVenus a răspuns:

Poti cu orice program de la windows movie maker, power point, pana la programe pe care le iei de pe net si etc. VLC player e un program(player) care reda videoclipuri si fisiere gen mp3, sa nu mai spui niciodata ca un videoclip e in format VLC player ca te faci de cacao big grin extensiile video sunt *.3g2, *. 3gpp, *.amv, *.avi, *.dif, *. divx, *.dv, *.f; v, *.ifo, *.mov, *.mp4, *. mpeg, *.mpg, *.vid, *.vdo, *. vreo, etc. Dupa ce faci filmulet cand il salvezi selectezi sa fie.avi si va merge garantat pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e programul MovieMaker de care ai zis si tu(la mine merge sa incarc pe youtube dupa ce am creat cu MovieMaker)