| Daniel_Pavel_1990 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu ilies vlogs? De ce si-a sters toate clipurile?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca era atat de fraier sa le stearga, cred ca doar le-a pus pe privat.

| Peppy_Peppy_1991 a răspuns (pentru Bondarel99):

Daca le punea pe privat, scria "Acest videoclip este privat". Chiar le-a sters.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Peppy_Peppy_1991):

Atunci e fraier. Ai vazut ca Zmenta de cand a inceput sa faca si el clipuri inteligente nu mai are hate. Ilie tot nu termina cu prostiile lui, la cati abonati are ar putea ajunge mult mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil prea mult hate.

| AlyRafaello a răspuns:

Nici eu nu imi dau seama sincer