| SimoneGanu10 a întrebat:

Am de ales intre un Huawei p9 lite 2016 si dintre un Allview x3 soul style. Ce ar trebui sa aleg tinand cont de faptul ca telefonul va fi folosit pentru gaming si browsing

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei clar. Eu detin modelul P9 si este un telefon excelent

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din spusele posesorilor acestor aparate, personal as opta pe Allview.

| Intruder19 a răspuns:

P9 lite, procesor mai bun, gpu mai bun, software optimizat mai bine ca pe Allview.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7983&idPhone2=8249

| iwefgOficiall a răspuns:

Huawei p6 este mai bun si mai calitativ plus ca are upgrade la Android 7.0 nougat

| WithoutName123456789 a răspuns:

Salut,in locul tau eu as alege Huawei p9 lite.Chiar daca cele doua telefoane au specificatii asemanatoare, Huawei este o firma care are reputatie.Am folosit un produs Allview, iar dupa 2-3 luni de utilizare, a inceput sa se miste extrem de greu.Deci,recomand Huawei.

| Mimo2 a răspuns:

P9 lite

| SimoneGanu10 explică:

As opta si eu pentru Allview dar am auzit ca se incalzeste destul de repede