| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa desenez pe o panza pentru Dragobete? Un cuplu care se saruta in ploaiesi si umbrela ar fi vulgar? Imi dati va rog idei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta ar fi vulgar? Daca ai picta pe unii care fac sex, nu ti s-ar parea vulgar, banuiesc.

| sweetys a răspuns:

Doua persoane care sa saruta, dar sa fie doar umbra lor( adica colorate in negru). Poate sa fie un peisaj de primavara sau ceva gen cum se vede aurora boreala. Dar si idea ta e buna. Nu mi se pare a fi vulgar.

| francut a răspuns:

Nu e vulgar, dar e deja comun.
Fiindca Dragobetele e in prag de primavara, in loc de ploaie (sugereaza toamna), foloseste florile de primavara.

Răspuns utilizator avertizat
| Parascan_Irina_1997 a răspuns:

De ce ar fi vulgar? e foarte bine mai poti face si un barbat care da flori unei domnisoare sau doi oameni care se tin de mana sau un barbat ce ii pune o floare dupa ureche unei domnisoare sauuuuu doi oameni ( barbat si fata laughing) ) care stau la un asfintit
sunt o gramada de idei sper ca te-am ajutat
Funda?